Небезпека вже поряд: жителям Закарпаття слід бути обачними перед святами

грудня 24 / 2023

Перед святами жителям областей України слід бути особливо обачними не лише в магазинах, але і в соціальних мережах. Онлайн-шахраї наразі вдаються до найрізніших спекуляцій з метою заволодіти чужими грошима.

Напередодні новорічно-різдвяних свят шахрайська методика набирає масштабів.

Наразі українців намагаються "надурити" нібито від імені популярної у державі мережі магазинів "АТБ-Маркет". Ідеться про нібито можливість безкоштовно отримати святкові набори на новорічні свята.

В оманливих дописах обіцяють, що з 25 по 29 грудня у магазинах «АТБ» будуть безкоштовно видавати святкові набори до Нового року. В "набори" входить ігристе вино, солодощі для дітей, замариноване курча та сертифікат на покупки в "АТБ" на 500 гривень.

Для отримання начебто необхідно лише вибрати з переліку своє місто і «подати заявку на отримання». Така інформація не є дійсною, — розповіли у "АТБ-Маркет".
У "АТБ" зазначають, що усю інформацію щодо акційних пропозицій від корпорації можна знайти тільки на офіційних сторінках та сайті мережі.

Закарпатцям також варто бути обачними наразі та сторонитись таких повідомлень, адже в один чудовий момент можна залишитись без заощаджень.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар