На Закарпатті затримали чотирьох чоловіків, які намагалися у незаконний спосіб перетнути українсько-словацький кордо

грудня 13 / 2023

НА ЗАКАРПАТТІ ПРАВОПОРУШНИК ДВІЧІ ПОПАВСЯ ПРИКОРДОННИКАМ
Учора військовослужбовці відділу «Великий Березний» затримали чотирьох чоловіків, які намагалися у незаконний спосіб перетнути українсько-словацький кордон.
Групу правопорушників зупинили у прикордонні під час проведення перевірочних заходів. Четверо чоловіків призовного віку мали при собі паспортні документи громадян України і виявилися жителями Одеської області та міста Миколаїв.
Правоохоронці встановили, що один із затриманих є порушником кордону «зі стажем». Його затримували наприкінці вересня на ділянці сусіднього підрозділу. Минула спроба, також у складі групи осіб, виявилася для чоловіка невдалою, однак він своїх намірів не полишив. Натомість, підшукав ще трьох охочих, знову звернувся до знайомого, який допомагав йому у вересні, домовився про оплату та спланував подорож. Правопорушники діяли за вказівками організатора їх незаконного «походу».
Затриманих доправили у прикордонний підрозділ з метою з’ясування усіх обставин справи та притягнення до відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справу буде передано до суду.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар