На Закарпатті затримали місцевого жителя, який намагався втягнути у протиправні дії прикордонника

листопада 23 / 2023


Офіцери відділу внутрішньої і власної безпеки по Чопському прикордонному загону спільно зі слідчими та оперативниками ТУ ДБР затримали жителя Ужгородського району на спробі підкупу військовослужбовця відділу прикордонної служби «Ужгород». Заходи проводили за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

Затриманий намагався схилити до «співпраці» прикордонника, який у зв’язку з виконанням службових обов’язків був обізнаний з розташуванням прикордонних нарядів та часом їх служби. Військовослужбовець вийшов на умовний «контакт» задля сприяння викриттю злочину.

Чоловіки зустрілися на околиці міста Ужгород. Під час зустрічі місцевий намагався домовитися з прикордонником про сприяння йому у незаконному перетині українсько-словацького кордону і запропонував за це хабар у розмірі 300 доларів США. Також правопорушник пообіцяв військовослужбовцеві грошову винагороду у розмірі 2000 доларів США за кожну особу, яку вдасться переправити через кордон за допомогою останнього.

Хабародавця затримали в порядку ст. 208 КПК України. Йому оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».
Тривають невідкладні слідчі дії.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар