Невдала "весільна подорож" або пригоди "молодят" на кордоні: Прикордонники не пустили через кордон

листопада 23 / 2023


На кордоні з Польщею прикордонники викрили чергову схему з незаконного перетинання кордону чоловіків призовного віку.
Для організації незаконного трансферу чоловік та жінка «породичались», уклавши шлюб.

20-річний чоловік та 25-річна жінка прямували до сусідньої країни через пункт пропуску «Рава-Руська». Під час проходження контролю, як підставу для виїзду за кордон, «подружжя» з Івано-Франківщини надало свідоцтво про шлюб та посвідчення інваліда ІІІ групи громадянки.

В ході додаткової перевірки оперативні співробітники Львівського загону встановили, що горе-наречені уклали шлюб, аби чоловік міг виїхати за кордон як такий, що здійснює супровід особи з інвалідністю. За цим фактом встановленим порядком поінформовано співробітників слідчого відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №1 ГУНП у Львівській області. За процесуального керівництва Жовківської окружної прокуратури жінці повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Додамо, що останнім часом кількість спроб незаконного переправлення за кордон чоловіків саме у такий спосіб зросла. Лише у цьому місяці викрито п’ять випадків укладення фіктивних шлюбів. Прикордонники нагадують таким «нареченим», що подібними діями вони наражають себе на кримінальну відповідальність.

Категорія : Кримінал


Залишити Коментар