На Закарпатті "переправникові" обрали запобіжний захід

листопада 17 / 2023


Підозрюваному було обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту терміном 60 діб.

Рішенням Великоберезнянського районного суду місцевому жителю, якого затримали під час переправлення через кордон двох чоловіків призовного віку, оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

На початку листопада чоловіка затримали на околиці села Забрідь разом з двома «клієнтами» призовного віку, яких він мав переправити з України до Словаччини. Ними виявилися жителі Запорізької області, які вийшли на підозрюваного через спільного знайомого.

Послуга незаконного «трансферу» вартувала їм по 2500 доларів США з кожного. У послугу входив телефонний супровід маршруту руху, інструктаж, як поводитися при зустрічі з прикордонниками, зустріч у визначеному місці та безпосереднє переправлення через державний кордон.

Втім, протиправний план трійки поламали прикордонники. На підході до кордону їх виявив та затримав прикордонний наряд відділу «Великий Березний» Чопського прикордонного загону.

Запоріжцям доведеться відповідати за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.204-1 КУпАП. А провідник постане перед судом за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.332 ККУ. Йому загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар