Днями на Закарпатті, неподалік від кордону з Угорщиною були затримані шість чоловіків

листопада 11 / 2023
НА ЗАКАРПАТТІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИКРИЛИ ДІЛКІВ, ЯКІ ПЕРЕПРАВЛЯЛИ ЧЕРЕЗ КОРДОН ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ ЧОЛОВІКІВ

Днями на Закарпатті, неподалік від кордону з Угорщиною були затримані шість чоловіків.

Троє із затриманих - жителі Закарпаття, які мали намір переправити трьох чоловіків призовного віку через кордон. З цією метою ділки 69, 71 та 53 років доставили двома автівками своїх «клієнтів» у прикордоння, де їх, при передачі коштів за надані «послуги», затримали співробітники головного оперативно-розшукового відділу та відділу прикордонної служби «Косине» Мукачівського прикордонного загону спільно з співробітниками Департаменту військової контррозвідки СБУ та слідчими Мукачівського районного управління.

Викриття зловмисників здійснено в рамках відкритого кримінального провадження за ч.3 ст. 332 КК України, за процесуального керівництва Мукачівської окружної прокуратури.

За «трансфер» до ЄС зловмисники планували отримати по 5000 доларів США з кожного зі своїх «підопічних».

Наразі закарпатцям оголошено про підозру за ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України. Слідчі дії щодо встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності усіх його фігурантів тривають. Правоохоронці здійснили обшуки місць проживання та транспортних засобів фігурантів, вилучили предмети та матеріали, які можуть стати доказами протиправної діяльності переправників.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар