На митному посту «Ужгород-автомобільний» вже вдруге виявлено товарну контрабанду, «майстерно» приховану серед макулатури!

листопада 07 / 2023Щойно закарпатські митники на кордоні зі Словаччиною виявили чергову протиправну схему переміщення нового імпортного товару, прихованого у понад тоннах паперу для переробки.

Порушення зафіксували під час ретельної перевірки вантажівки, якою транспортували на митну територію України 22 тонни макулатури. Цього разу водій вантажівки віз з м.Кошіце (Словаччина) тонни паперу для переробки на адресу однієї із столичних підприємств.

На підставі результатів застосування системи управління ризиками, митники сканували вантаж та виявили у вантажному відсіку інший товар, не заявлений у товаросупровідних документах. Повний огляд вантажу підтвердив ймовірність незаконного ввезення прихованого товару комерційного призначення у значній кількості з метою уникнення сплати митних платежів.
Так, спритні ділки заздалегідь приховали серед тонни макулатури новенький одяг китайського виробництва, акуратно розфасований у тюках.

Наразі триває розпакування товару, його підрахунок та опис предметів правопорушення для подальшого складення протоколу про порушення митного законодавства за ч.1 статті 483 Митного кодексу України.Категорія : Кримінал


Залишити Коментар