У Воловці завдяки прокуратурі у власність громади перейшло нерухоме майно вартістю майже 4,5 млн грн

вересня 06 / 2023


За позовом Мукачівської окружної прокуратури суд ухвалив рішення щодо передачі безхазяйної нерухомості в комунальну власність громади Воловця. Наразі майно вже зареєстровано за Воловецькою селищною радою.

Окружна прокуратура виявила, що на території населеного пункту знаходиться колишній склад будівельних матеріалів площею 103,58 м², який, ймовірно, не має власника. Орган місцевого самоврядування здійснив комплекс заходів задля пошуку володільця, однак знайти його не вдалося, а жодних звернень від громадян про належність їм цього майна не надходило.

Нерухомість протягом кількох років перебувала на обліку як безхазяйна, що за законодавством дає можливість передати її в комунальну власність. Для цього орган місцевого самоврядування повинен був звернутися до суду, однак тривалий час бездіяв. З огляду на це прокуратура подала позовну заяву. Наразі ж вдалося досягнути реального виконання судового рішення.

Вартість нерухомості оцінено в близько 4,5 млн грн. Передача майна в комунальну власність дасть можливість вирішити питання щодо його збереження та подальшого ефективного використання в інтересах громади.Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар