Закарпатська поліція припинила незаконний видобуток та продаж корисних копалин на понад 300 млн гривень

лютого 02 / 2023
Закарпатська поліція припинила незаконний видобуток та продаж корисних копалин на понад 300 млн гривень🔻

На Закарпатті слідчі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області у співпраці зі співробітниками СБУ припинили масштабний незаконний видобуток корисних копалин, що призвів до багатомільйонних збитків.

У ході досудового розслідування, що здійснюється за процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури, було встановлено, що на території родовища у селі Сусково 44-річний директор місцевого підприємства незаконно проводив видобуток дороговартісного каменю андезит.

Спершу видобуток корисних копалин компанія здійснювала у відповідності до наданих їй дозволів, однак згодом, через допущені підпрємством грубі порушення, ліцензію було анульовано. Попри заборону, усвідомлюючи протиправність своїх діянь, фірма продовжила добування каменю у промислових масштабах.

Так само незаконно продовжився і продаж видобутої сировини місцевим підприємцям.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 240 (Незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення, вчинене шляхом вибуху) Кримінального кодексу України, було проведено низку екологічних експертиз та зібрано достатньо доказів, в результаті чого слідчі поліції повідомили директору підприємства про підозру у вчиненні вказаного злочину. Відповідно до санкції цієї статті йому загрожує від 5 до 8 років ув’язнення.

Слідство у справі триває. Найближчим часом всі матеріали буде скеровано для судового розгляду.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар