На західному кордоні затримано 143 правопорушника, припинено контрабанду цигарок понад 8000 пачок

вересня 26 / 2022


За минулий тиждень західні кордони України з ЄС та Молдовою (на Буковині) перетнули майже 550 тисяч осіб та майже 135 тисяч транспортних засобів.

За спробу нелегального перетину державного кордону було затримано 143 особи.

61 з них намагались використати документи з ознаками підробки аби потрапити до суміжних країн через пункти пропуску. Затриманих порушників було передано представникам національної поліції, відповідно до вимог чинного законодавства.

Загалом за минулий тиждень прикордонниками викрито 64 спроби використання інших підроблених документів (довідок, посвідчень тощо).

Ще 82 особи спробували нелегально перетнути кордон в обхід визначених пунктів пропуску. На них складено матеріали про адмінправопорушення та передано до суду. Санкції за ці дії передбачають накладення штрафу на суму до 8500 гривень або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Крім того, зусиллями прикордонників за тиждень було припинено переміщення майже 8 000 пачок сигарет, у контрабандистів вилучено 2 транспортних засоби.
У пунктах пропуску оформлено 530 автомобілів з гуманітарною допомогою, виявлено предметів та товарів, прихованих від прикордонно-митного контролю, на суму близько 1 млн. гривень.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар