У закарпатця вилучили елітне авто

листопада 26 / 2021

Вишуканий спорткар від відомого італійського автобренду «Maserati», вартість якого – понад півмільйона гривень, «фінішував» на Закарпатській митниці до рішення суду.
Порушення задокументували вчора ввечері 24 листопада на внутрішньому митному посту «Виноградів» Закарпатської митниці. Згідно з поданими декларантом товаросупровідними документами, у режимі «імпорт» ввозився автомобіль марки «Maserati Ghibli». За договором купівлі-продажу спорткар придбав житель одного із сіл Тячівщини у громадянина України. Договір укладений у м. Карлові Вари (Чехія), посвідчений тамтешнім нотаріусом.

Але при детальному вивченні документів в інспекторів виникли сумніви щодо їх автентичності. Тож, для підтвердження або спростування факту легалізації цього договору посадові особи управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці направили листа до вказаного нотаріуса.

Останній відповів, що не посвідчував правочин купівлі-продажу. Тобто, договір виявився підробкою. Тож, відносно 34-річного закарпатця, який переміщував автомобіль з «липовими» документами, склали протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі італійський спорткар, 2013 року виробництва, орієнтовною вартістю понад 600 тис грн, вилучили на штраф майданчик. Справу скерують до суду.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар