7 водіїв у стані алкогольного сп’яніння, затримали на Закарпатті

вересня 03 / 2020
За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували факти керування транспортними засобами у стані сп’яніння в Ужгородському, Хустському районах. Ще чотирьох п’яних водіїв виявили працівники обласного управління патрульної поліції. На правопорушників складено відповідні адмінпротоколи.
7 водіїв у стані алкогольного сп’яніння, затримали на Закарпатті

У селі Барвінок на Ужгородщині працівники групи реагування патрульної поліції Ужгородського районного відділення зупинили вночі автомобіль марки «Volkswagen Pаssаt» іноземної реєстрації, на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував житель Cереднього, який не мав водійського посвідчення і був у стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 0,56 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Мала Добронь Ужгородського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили трактор марки «ЮМЗ» без номерного знака. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 0,80 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.
7 водіїв у стані алкогольного сп’яніння, затримали на Закарпатті

У селі Нижнє Селище працівники групи реагування патрульної поліції Хустського відділу зупинили ввечері скутер марки «Fеst», водій якого, житель міста Хуст, не мав захисного шолома. Мотоцикліст не мав водійського посвідчення, був у стані алкогольного сп’яніння, драгер виявив у нього 1,62 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

Ще чотирьох п’яних водіїв задокументували за минулу добу працівники обласного управління патрульної поліції.

Складені на правопорушників адмінпротоколи правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар