Поліцейські Закарпаття задокументували 12 водіїв у стані алкогольного сп’яніння

серпня 28 / 2020
За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували факти керування транспортними засобами у стані сп’яніння в Ужгородському, Мукачівському, Виноградівському, Великоберезнянському, Хустському, Рахівському районах. Ще чотирьох п’яних водіїв виявили працівники обласного управління патрульної поліції. На правопорушників складено відповідні адмінпротоколи.
Поліцейські Закарпаття задокументували 12 водіїв у стані алкогольного сп’яніння

У селі Розівка на Ужгородщині працівники групи реагування патрульної поліції Ужгородського районного відділення зупинили вночі автомобіль марки «BМW» іноземної реєстрації, на якому не працював поворотник під час виконання маневру.

За кермом перебував місцевий житель, який вже позбавлений судом права керування. Тепер він знову був у стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні у водія виявили 1,61 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за повторне керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Волосянка на Великоберезнянщині вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили мотоцикл марки «Lіfаn», який робив незрозумілі маневри. Керував ним житель Львівської області в стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 1,26 проміле алкоголю.

На мотоцикліста склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування. Мотоцикл затримано на спецмайданчик поліції.
Поліцейські Закарпаття задокументували 12 водіїв у стані алкогольного сп’яніння

Двох п’яних водіїв задокументували за минулу добу працівники групи реагування патрульної поліції Мукачівського районного відділення.

У Чинадієві поліцейські завдяки інформації небайдужих громадян зупинили автомобіль марки «ЗАЗ-Таврія», водій якого, житель міста Мукачево, керував у стані алкогольного сп’яніння. Водійського посвідчення чоловік не надав, від медосвідування відмовився. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

У Новому Давидкові працівники групи реагування патрульної поліції Мукачівського районного відділення зупинили мотоблок, який робив незрозумілі маневри. За кермом перебував місцевий житель в стані сильного алкогольного сп’яніння, драгер виявив у нього аж 3,2 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол та відсторонили його від керування.

Двох нетверезих водіїв виявили вночі працівники групи реагування патрульної поліції в місті Хуст. На автомобілі марки «Volkswagen Touareg» не освічувався задній номерний знак. Водій, житель села Боронево Хустського району, не мав водійського посвідчення, перебував у стані алкогольного сп’яніння, але відмовився від проходження медосвідування. В присутності свідків на правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

Житель самого Хуста керував уночі незареєстрованим скутером марки «Hоndа Dіо». Їхав без захисного шолома та без освітлення. Драгер виявив у мотоцикліста 2,14 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без відповідних документів, мотоцикл затримано на спецмайданчик поліції.

У селі Верхнє Водяне на Рахівщині працівники групи реагування патрульної поліції Рахівського відділення зупинили вночі позашляховик марки «Range Rоvеr» іноземної реєстрації, на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував місцевий житель без водійського посвідчення і в стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 1,64 проміле алкоголю.

На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

Факт керування в стані алкогольного сп’яніння також задокументували поліцейські Виноградівського району.

Ще чотирьох нетверезих водіїв виявили за минулу добу працівники обласного управління патрульної поліції.

Складені на правопорушників адмінпротоколи правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар