Слуги народу розчищають політичний ландшафт на Закарпатті – арешти продовжаться?

червня 26 / 2024

Затримання міського голови Мукачева Андрія Балоги та голови райради Михайла Ланьо викликало значний резонанс на Закарпатті. Політичний ландшафт регіону, де тривалий час домінувала впливова сім’я Балоги, почав змінюватися під тиском чинної влади.

Балоги відомі своїм умінням знаходити спільну мову з різними політичними силами, делегуючи своїх представників на ключові посади та зберігаючи значний вплив. Однак останні події свідчать про активну роботу “Слуг народу” щодо зміни політичної конфігурації на Закарпатті.

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Віктор Микита стверджує, що не має впливу на дії правоохоронців, і що вони діють незалежно. Проте, в українській політичній системі важко повірити, що подібні арешти відбуваються без згоди чи підтримки на найвищому рівні.

Ще однією цікавою деталлю є те, що керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай наразі перебуває на фронті. Це може бути його способом уникнути відповідальності або участі в цих подіях, стверджуючи, що він не був обізнаний про майбутні арешти.

Зараз затримані перебувають у Києві, де чекають на судове рішення щодо обрання запобіжного заходу. Найбільш ймовірно, що це буде застава, але не можна виключати і варіант створення військової адміністрації в Мукачеві. Це може стати остаточним ударом по політичному впливу Балоги в регіоні, оскільки без доступу до бюджетних коштів вони можуть втратити свою силу.

Залишається тільки слідкувати за подальшим розвитком подій та чекати на рішення суду.

Повідомляє - https://transcarpathia.news/
Категорія : Важливе


Залишити Коментар