Закарпаття отримає 10 мільярдів на капітальний ремонт доріг, але хто і як якісно їх освоїть (відео)

січня 21 / 2022

Цього року згідно з останніми даними з державного бюджету Закарпаття отримає 10 мільярдів на капітальний ремонт доріг, але постає запитання хто і як якісно та швидко їх освоїть?.

На відео – «відремонтований» відрізок дороги Бедевля- Нересниця в селі Добрянське Тячівського району. Замовник послуги Державне підприємство “Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області”. Тендерні публічні закупівлі проведено на платформі ProZorro, де визначено виконавця капітального ремонту доріг – ТОВ “МЕГО ЛТД”.

Як бачимо, роботи до кінця не завершені та і сама якість вже зробленої роботи не радує, більш як ймовірно, що до наступного року там можуть з’явитися «наслідки».

Цього року ця автомобільна дорога отримає статус державної відповідно на неї будуть виділені кошти, якщо вони будуть так освоюватися, як тут відповідно гроші платників податків підуть на вітер.

З часом так буде виглядати дорога, якщо не буде у неї хорошої основи на фото раніше відремонтований відрізок дороги в селі Добрянське.Категорія : Важливе


Залишити Коментар