В Чехії нові правила карантину маски треба носити навіть в автомобілі та на вулицях

жовтня 20 / 2020

Починаючи з середи, 21 жовтня, засоби індивідуального захисту (медичні маски або респіратори) буде необхідно носити в усіх населених пунктах на вулицях, в зоні житлової та громадської забудови і в місцях великого скупчення людей. Необхідність носити маску не поширюється на прогулянки в парках, заняття спортом і в разі, якщо вдається зберегти соціальну дистанцію в два метри.

Уряд також запровадив обов'язок носити медичні маски під час їзди на автомобілі (правило не поширюється на членів сім'ї).

У будинках для людей похилого віку будуть створені спеціальні окремі палати для хворих коронавірусом з легким перебігом хвороби. До них буде приставлений спеціальний персонал, який не буде складатися в контакті з іншими працівниками.

Міністр охорони здоров'я Роман Примула також повідомив, що уряд розглядає можливість вивести учнів початкових шкіл першого ступеня (з 1-го по 5-ий клас) на навчання в заміські пансіонати (školy v přírodě). Однак, як підкреслив міністр, прийняття даного рішення залежить від розвитку епідеміологічної ситуації в країні.

Як зазначив Роман Примула, на цьому тижні уряд і Центральний кризовий штаб не планують розглядати можливість введення «локдауна».
Категорія : Світ


Залишити Коментар