Польща вирішила продовжити контроль на кордонах на наступні 30 днів — до 12 червня

травня 13 / 2020
Відповідне рішення підписав міністр внутрішніх справ і адміністрації Маріуш Камінський

Польща вирішила продовжити контроль на кордонах на наступні 30 днів — до 12 червня


Контроль введено 15 березня з приводу поширення коронавірусу. Внутрішній кордон, тобто з Німеччиною, Литвою, Чехією та Словаччиною, можна буде перетнути лише у визначених місцях.

На суші їх 42: 18 на кордоні з Чехією, 16 із Німеччиною, 5 зі Словаччиною і 3 з Литвою. Прикордонний контроль здійснюється також у 4 морських портах та 17 аеропортах. Як на внутрішніх, так і на зовнішніх кордонах, при в'їзді до Польщі зберігаються обмеження для іноземців.

В особовому русі, польські кордони, крім громадян країни, можуть перетинати їхні закордонні чоловік, жінка та діти, іноземці з Картою поляка, а також люди, які постійно перебувають під опікою громадянина Польщі.

Серед іноземців, які мають право на в'їзд, є також особи, які мають право постійного або тимчасового проживання на території Польщі, та особи, що мають право працювати в Польщі. Кордон також можуть перетинати іноземні водії транспортних засобів, що перевозять товари чи людей. Їхній переїзд має відбуватися в рамках професійної діяльності. На територію Польщі також можуть в’їхати дипломати та члени їхніх родин.

Інші особи, в особливо виправданих випадках, можуть отримати дозвіл перетину кордону від коменданта Прикордонної служби після отримання згоди Головного коменданта Прикордонної служби.

Повідомляє - радіо Польщі.
Категорія : Світ


Залишити Коментар