Україна
629 Переглядів
0 Рейтинг
На заході України мобілізували студента денної форми навчання
лютого
15
/ 2025

Студента “Подільського державного університету”, який хотів скористатися правом на відстрочку, територіальний центр комплектування та соціальної підтримки направив на службу до військової частини. Про це йдеться в рішенні Хмельницького окружного адміністративного суду, пише Фокус.
Позивач з 28 листопада 2022 року навчається у “Подільському державному університеті” в Кам’янці-Подільському на денній формі.
24 вересня 2024 року він вирішив скористатися своїм правом на відстрочку та звернувся для її оформлення до голови комісії терцентру. Заяву зареєстрували в канцелярії, однак того ж дня студента мобілізували на військову службу та видали наказ про відправлення його до військової частини, говориться в рішенні суду.
Представник ТЦК повідомив, що студент подав заяву на оформлення відстрочки вже після призову. За словами співробітників терцентру, заява не відповідала затвердженому зразку, і військовозобов’язаний не додав до неї засвідчену у встановленому порядку копію військово-облікового документа.
В рішенні суду йдеться, що ТЦК не надали доказів того, що заяву про оформлення відстрочки було написано після видання наказу про призов.
Сд визнав протиправним і скасував наказ про призов студента та направлення його до військової частини.
Категорія : Україна
Схожі Новини
-
серпня 11 / 2024
-
листопада 07 / 2024
-
травня 22 / 2024
-
червня 08 / 2022