Як доставити чоловікові неземне задоволення, щоб він хотів бути лише з вами

січня 17 / 2024

Якщо вам хочеться романтики, ви, звичайно, можете попросити чоловіка влаштувати вечір при свічках з пелюстками троянд. Але як щодо того, щоб влаштувати ніч за правилами сильної статі? Розповімо, як доставити чоловікові неземне задоволення, щоб він хотів бути тільки з вами. Станьте героїнею його найсміливіших сексуальних фантазій!


Щоб чоловік “підсів” на секс із вами, як на наркотик, досить навчитися повільно і красиво роздягатися. Секс починається в нашій голові. Саме в мозку створюється картинка, яку ми бачимо. Чоловіки візуали, вони хочуть дивитися на жінку з жаданням. Вид оголеного жіночого тіла сприяє виробленню максимальної кількості гормонів задоволення. Неспішний стриптиз допоможе підтримувати цей ефект. Головне, не варто поспішати. Не бентежтеся і дивіться чоловікові в очі.

Ось як доставити задоволення хлопцеві: поступово знімайте з себе предмети одягу. Можете, звісно, влаштувати гру на роздягання. Це зблизить вас, допоможе розслабитися і поступово розкріпачитися. Що краще ви знаєте чоловіка, то доречніший легкий гумор у ліжку, але не перестарайтеся.

Як зробити приємність чоловікові в ліжку: аромат тіла
Немає нічого кращого за ваш природний запах. На ринку не існує штучного феромону, який зробить вас чарівною. Чоловіка збуджує те, як пахне ваше тіло, інакше б ви не опинилися в одному ліжку. Тому перед ніччю кохання не варто використовувати ароматне мило або велику кількість парфумів, туалетної води. Ви переб’єте свій природний аромат, який вабить і прив’язує вашого чоловіка.

Як доставити чоловікові задоволення в ліжку: трохи музики зробить ніч незабутньою
Певний жанр, композиції та ритм асоціюватимуться у чоловіка з вами, створять міцний зв’язок. Багатьом парам подобається рухатися в такт музиці під час сексу. Вона може бути повільною, майже медитативною або швидкою та енергійною. Під музику можна займатися різними видами сексу: повільним і ніжним, брутальним і трохи тваринним, спонтанним, таємним або навіть без проникнення (петтинг). І для кожного підійдуть свої композиції.

Ось як доставити чоловікові задоволення в сексі: запропонуйте самі спробувати не один, а одразу кілька видів. Повірте, уява у вашого партнера розіграється не на жарт! А секс під музику дасть змогу вам краще пізнати одне одного.

Як доставити йому задоволення: дозволяйте йому дивитися футбол
Перегляд матчу по телевізору підвищує рівень тестостерону на 30%. Не втрачайте час даремно! І задоволення в ліжку отримаєте, і зможете показати, що вам подобаються його захоплення (ну хоча б трохи). Це дуже приємно, з такою дівчиною хочеться бути завжди і точно не буде нудно!

Як доставити йому задоволення в ліжку: ранок – саме те, що потрібно!
Секс вранці сприяє виробленню окситоцину, який підтримує стан закоханості протягом усього дня. Якщо ваш партнер лежить на спині, покладіть руки йому на стегна і починайте масажувати їх, поліпшивши кровообіг. Можете також провести язиком від пупка до геніталій, а потім приступити до орального сексу.

Як доставити максимальне задоволення чоловікові: трохи інтриги не зашкодить
Так у своєму блозі висловився гештальт-терапевт Дмитро Карпачов:

Чоловікам подобаються жінки, які дарують різні емоції. То тримають у легкій напрузі, то огортають любов’ю і турботою.

Дуже важливо, щоб чоловік перед ніччю кохання не знав, якою ви будете сьогодні. Спробуйте взяти ініціативу у свої руки, а під час наступної зустрічі, навпаки, віддати йому ініціативу. Експериментуйте з образами, білизною, прикрасами.

Щоб знати, як принести задоволення в ліжку хлопцеві, потрібно не так багато: оголосіть бій рутині та передбачуваності! Красива обкладинка, антураж значать багато лише на перших етапах знайомства. Потім куди важливішим стає ваше прагнення до розвитку, освоєння нових технік у ліжку і моделей поведінки.

Важливе зауваження: не варто в усьому підлаштовуватися під чоловіка, але водночас йому буде приємно, якщо ви запам’ятаєте, які ласки й пози йому приносять найбільше задоволення. Запорукою щасливих стосунків завжди є дотримання цього балансу! Якщо ідея чоловіка не подобається, запропонуйте альтернативу. І завжди знайдіть час, щоб похвалити його.
Категорія : Україна


Залишити Коментар