Як часто жінки досягають оргазму порівняно із чоловіками

листопада 05 / 2023

Не секрет що чоловіки частіше досягають оргазму, ніж жінки. Однак, тепер учені встановили, яким є цей розрив.

Дослідження виробника секс-іграшок We-Vibe встановило, що розрив між досягненням оргазму в чоловіків і жінок становить майже 30%.Так, 48,6% чоловіків, яких охоплює опитування, завжди досягають оргазму, порівняно із 20,3% жінок. В результаті розрив становить 28,3%.

Зазначають, що причиною різниці переважно є те, більшість жінок потребує додаткової стимуляції клітора для досягнення оргазму під час сексу.

Дослідники попередили, що ці результати не свідчать про те, що секс це гонка у досягненні оргазму. І хоч, у сексі немає правил, що він обов'язково повинен закінчуватись оргазмом, але він, перш за все, повинен приносити задоволення обом партнерам.

Тож, імовірно, партнерам треба вміти говорити про секс і способи досягнення оргазму.Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Категорія : Україна


Залишити Коментар