Секс – не лише проникнення: про що часто забувають пари і це руйнує їх інтимне життя

листопада 04 / 2023

Секс це передусім про задоволення і не варто обмежувати його лише проникненням, фізичним контактом. Аби мати яскраве сексуальне життя, потрібно докласти зовсім трішки зусиль.


Якщо вам здається, що секс став одноманітним, зверніть увагу на ваше ставлення до інтимного життя. Можливо, воно передбачає умовно лише секс двічі на тиждень. Психолог, сексолог Володимир Юшманов розповів, що насправді секс починається ще до того, як партнери опиняються в ліжку.


Він провів цікаву алегорію із їжею. Так, коли ми замовляємо грецький салат, то отримуємо різноманіття продуктів, а не лише оливки. Якщо споживати оливки самостійно, це просто оливки, а якщо до них додати інші традиційні для грецького салату, продукти – ми отримуємо те, що хотіли.

Секс це не тільки фрикції члена в піхву. Секс можна почати з розмови в ресторані, чи з дотику у ліфті. Куні, мінет, петинг, мастурбація, обійми, розмови – це все теж частина сексу. Взаємодія може тривати годинами і не варто її виносити за дужки,
– наголосив Володимир Юшманов.


Сексолог пояснив, що інакше це те саме, що замовити грецький салат та з'їсти лише оливки.


Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Категорія : Україна


Залишити Коментар