Мирослав Білецький провів зустріч із представниками італійського фонду «Давайте допоможемо їм жити», які співпрацюють з Україною

жовтня 07 / 2023
🇺🇦🇮🇹 Перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький провів зустріч із представниками італійського фонду «Давайте допоможемо їм жити», які співпрацюють з Україною ще з 2007 року.

💬 «Розмова була дуже цікавою і плідною. Після неї, певен, ми разом реалізовуватимемо спільні проекти у кількох напрямках», – прокоментував Мирослав Білецький.

За його словами, Фонд запрошує українських діток на відпочинок в Італію і формує групи вже цьогоріч на різдвяні канікули, а далі – з березня по грудень 2024 року. Долучитися до проєкту можуть і дітки із повних сімей, і діти-сироти, і вимушено переміщені особи від 7 до 12 років.

🙌 У межах такої ініціативи загалом за 30 років понад 600 тисяч дітей з різних країн світу вже мали змогу проживати в італійських родинах щонайменше упродовж місяця, знаходити нові знайомства, відкривати для себе світ.

Представники Фонду укотре спрямували в Україну гуманітарну допомогу (продукти харчування, санітарно-гігієнічні засоби, одяг та взуття, інвалідні візки та ліжка). Її розподілять для військових, медичних закладів, дітей із дитячих будинків і ВПО.

🏥 Також італійці доставили на Закарпаття 2 мобільні медичні апарати для діагностування «CUBO». Завдяки такій допомозі у віддалених населених пунктах буде оперативний доступ до базових тестів – аналізу крові, сечі, кардіограми, енцефалограми та флюорографії. Наступного року Фонд планує передати ще 15 таких апаратів, що дозволить забезпечити доступ до діагностування по всій області, а також готовий провести навчання для медичного персоналу, який працюватиме з цим обладнанням.

💬 «Ми щиро вдячні нашим італійським партнерам за допомогу та підтримку.
Своєю чергою розповів про будівництво реабілітаційного центру в Ужгороді. Відрадно бачити готовність гостей обговорити цей проект на найвищому рівні своєї країни і бажання доєднатися до його реалізації», – додав Мирослав Білецький.
Категорія : Україна


Залишити Коментар