Жінка вкрала з могили воїна 20 троянд, щоб подарувати їх невістці на день народження

вересня 05 / 2023

У Радивилові на Рівненщині жінка вкрала з могили загиблого військовослужбовця 20 свіжих троянд, щоб подарувати їх на день народження невістці.

Як повідомляє радіо «Трек», про це йдеться у вироку Радивилівського районного суду, опублікованому в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

На засіданні жінка повністю визнала свою вину та щиро розкаялася.

Тим часом у вироку вказано, що об`єктом злочину є моральні засади суспільства в частині поваги до померлих та місць їхнього поховання.

Цей злочин заподіює моральну шкоду насамперед рідним і близьким померлих, порушує громадський спокій, може викликати міжетнічні та міжконфесійні конфлікти, негативно впливає на виховання підлітків.

Ставлення до померлих чи не найбільш яскраво показує ставлення особи до соціальних цінностей, – зазначили у документі.

Суд вважав за необхідне призначити жінці покарання в межах санкції ч. 1 ст. 297 КК України у вигляді позбавлення волі на строк один рік. Однак врахувавши низку факторів, зокрема, активне сприяння у розкритті злочину, щире покаяння, відсутність обтяжливих обставин, а також двох неповнолітніх дітей, що перебувають на утриманні фігурантки, було вирішено звільнити її від відбування покарання з іспитовим строком один рік, згідно зі ст. 75 КК України.
Категорія : Україна


Залишити Коментар