Володимир Зеленський заявив, що в Україні готують державний переворот

листопада 26 / 2021

Президент України Володимир Зеленський заявив про мовляв підготовку державного перевороту в Україні 1-2 грудня. Про це Зеленський заявив під час пресмарафону 26 листопада.

"Ми отримали інформацію, що першого числа в нашій державі буде державний переворот. 1-2 грудня… Це не тільки агентурна інформація, а і звукова, де представники з України скажімо так з представниками Росії скажімо так обговорюють участь Ріната Ахметова в державному перевороті в Україні. Що буде залучено мільярд доларів тощо", – заявив Зеленський.

Читайте також:
У Чехії оголосили надзвичайний стан"Я вважаю, що це підстава, образа для Ахметова, його втягують у війну проти держави Україна. Вважаю, що він розпочав їїї, вважаю, що це буде його велика помилка, тому що не можна воювати проти свого народу та обраного ним президента. Вважаю, що це його оточення втягує його в таку війну…

Я щодо цього дуже спокійний, я вважаю, він може про це не знати. Або знати. Я запрошую Ріната Ахметова на Банкову послухати ту інформацію, якою можна поділитися. Або до відповідних органів…

Хочу сказати, що я не Янукович, бігти я нікуди не буду. І не Порошенко на гибелі Небесної сотні, на бульдозер вилазити не буду… Буду в ці дні очікувати всіх, хто збирається. Буду працювати на Банковій", – підсумував глава держави Володимир Зеленський.
Категорія : Україна


Залишити Коментар