У Мінекономіки зробили важливу заяву щодо вартості преміум-палива

травня 17 / 2021
Дія постанови Кабінету міністрів поширюється на автомобільні бензини і дизельне паливо, включені до Переліку товарів, що мають істотну соціальну значимість.
Постанова Кабміну про встановлення максимальної торговельної надбавки на бензин і дизельне паливо не стосується преміального палива. Про це повідомили в Міністерстві розвитку економіки торгівлі та сільського господарства.

У відомстві уточнили, що дія постанови Кабінету міністрів від 14 травня поширюється на автомобільні бензини і дизельне паливо, включені до Переліку товарів, що мають істотну соціальну значимість, затвердженого постановою Кабінету міністрів від 22 квітня 2020 року, а саме на бензин марки А-92, бензин марки А-95 і дизельне паливо.

“Під встановлення максимальної торговельної надбавки не підпадає” брендове преміальне паливо “з поліпшеними показниками якості та маркування якого включає певну торгову марку, що пропонується на АЗС для автомобілів преміум сегменту за ціною вище, ніж соціально значуще паливо”, – йдеться в повідомленні.

Раніше кілька мереж АЗС заявили про припинення продажу преміального дизельного палива і бензину через введення граничного рівня торговельної надбавки. Обмеження цін на паливо уряд ввів 14 травня.

Згідно з постановою, націнка на паливо тепер буде нараховуватися на середню вартість пального, яка визначається на основі даних за попередню декаду з урахуванням акцизу і податку на додану вартість.
Категорія : Україна


Залишити Коментар