Українцям приготували нові тарифи на електроенергію: коли та як злетять суми в платіжках

квітня 17 / 2021
Українцям приготували нові тарифи на електроенергію: коли та як злетять суми в платіжках


В Україні, згідно з рішенням Кабміну, тариф на електроенергію можуть підвищити вже з 1 травня. Це випливає з постанови про введення фіксованих цін на струм до кінця квітня. Однак, як розповідають наближені до ухвалення рішення співрозмовники, ймовірно, подорожчання перенесуть вже на літо. При цьому кВт*год може подорожчати з 1,68 до 3,4 грн.

Про це йдеться в матеріалі OBOZREVATEL. Ціни будуть рости не для всіх, а тільки для тих, хто витрачає більше від певної кількості електроенергії. Раніше «пільговими» були 100 кВт*год, за новими правилами це можуть від 300 до 500 кВт*год.

Так, зростання тарифів зачепить тільки тих, хто споживає багато електроенергії. Це можуть бути як ті українці, які використовують електричні котли й водонагрівачі, так і власники великих будинків та квартир із великою кількістю техніки.

Нагадаємо, у Верховній Раді 13 квітня на позачерговому засіданні розглянули цілу низку пропозицій щодо змін тарифів на комуналку. Нововведення могли зачепити ціни на електроенергію і газ. Однак усі пропозиції провалили.

Так, народна депутатка від «Слуги народу» Юлія Яцик разом із десятками колег зареєструвала законопроєкт №4587, яким запропонувала:

-повернути пільговий тариф для жителів 30-кілометрової зони АЕС;

-зобов’язати Кабмін і профільну комісію розробити механізм регуляції оптового тарифу на газ для українців;

-встановити максимальний тариф на газ та абонплату
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар