Карантин в Україні, ймовірно, продовжать до кінця березня, – Шмигаль

січня 18 / 2021
Після 24 січня поточного року продовжувати локдаун не будуть. Після цього дня Україна повернеться до обмежень "помаранчевої" зони, які діяли раніше.

Про це повідомив прем’єр інформаційному агенству "Інтерфакс-Україна".

Прем’єр зазначив, що для уряду було важливо не допустити перевантаження медичної системи до отримання вакцини, надходження якої очікується не пізніше за лютий."З 8 до 24 січня у нас встановлено так званий карантин зимових канікул. Його ключова мета – обмеження мобільності населення. З 25-го ми перейдемо, ймовірно, до "помаранчевої" зони, яка діяла до запровадження цих правил", – зазначив Шмигаль.

Крім того, він наголосив, що на сьогодні влада не вбачає потреби продовжувати жорсткі карантинні заходи довше ніж до 24 січня.

"Поточний карантин запроваджено до кінця лютого. Найімовірніше, ми продовжимо його до 31 березня тією ж постановою. Наразі немає підстав скасовувати адаптивний карантин. Хвороба не зникла", – зазначив прем’єр.

"Європа палає, ми відкриті для Європи, ми відкриті всередині держави, тому підстав для зняття карантину немає. Непотрібно передчасно тішити себе ілюзіями. Я впевнений, що карантин дуже довго триватиме цього року. А от яким саме він буде, це вже інше питання", – заявив Шмигаль.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар