На новорічні свята Україну накриє циклон Кіра

грудня 31 / 2020
Найтеплішим Новий рік буде у південній частині: максимально до +7...+12 градусів, у Криму — до +12...+15 градусів.

На Новий рік Україну накриє циклон Кіра, що принесе дощі, тепле повітря і тумани. Про це повідомляє синоптик Наталка Діденко в Фейсбуці.

«Новорічна погода у більшості областей України буде весняною. Адже температура повітря у денні години 1 січня коливатиметься в межах +4...+10 градусів», — пише вона.

За словами синоптика, свіжішим повітря буде у східних областях — там уночі трохи підморожуватиме до 0...-3 градусів, а вдень стовпчики термометрів покажуть +1...+4 градуси. Найтеплішим Новий рік буде у південній частині, максимально до +7...+12 градусів, у Криму до +12...+15 градусів. У західних областях 31.12–1.01 трохи знизиться температура повітря, тому й побільшає ймовірність снігу.

«Вже зараз на південному заході Європи розминається поки що метеомалюк, така собі хвиля на атмосферному фронті, а протягом 31.12–1.01 цей малюк підросте і прискаче в Україну циклоном на ім'я Кіра. А де циклон — там і опади», — прогнозує Діденко.

Спочатку дощі, місцями з мокрим снігом, пройдуть 31 грудня в західних областях України (бо ж трохи похолоднішає). На решті території — без суттєвих опадів, максимум — мряка.

А протягом ночі та дня 1 січня 2021 р. дощі просунуться вглиб країни, тому, як пише синоптик, спати після зустрічі Нового року буде затишно — за вікном барабанитиме дощ.
Категорія : Україна


Залишити Коментар