Якщо вимагають оплатити лікування від Covid-19: куди звернутися

жовтня 20 / 2020
Якщо вимагають оплатити лікування від Covid-19: куди звернутися
Якщо у державній лікарні вимагають оплатити лікування від Covid-19, треба звертатися на гарячу лінію Національної служби здоров’я. Про це розповів головний санітарний лікар Віктор Ляшко для «Радіо Свобода».

«Якщо щось відбувається не так, треба телефонувати на гарячу лінію Національної служби здоров’я (16-77) і розказати про свій випадок. Їхні працівники мають свої територіальні підрозділи, вони розглянуть ці випадки і вирішать питання», – наголосив Ляшко.

Він підкреслив, що лікування повністю оплачується державою.«Якщо людину госпіталізували до стаціонару, в лікарні, у якій надається медична допомога хворим з коронавірусною хворобою, держава повністю покриває лікування. Це так званий «ковідний пакет», на який Національна служба здоров’я укладає контракт з лікарнею і перераховує кошти», — пояснює Ляшко.

З його слів, ці кошти перекривають доплати лікарям – 300% до зарплати, а також покривають медичні вибори і медичні засоби, які використовуються для лікування хворого з коронавірусною хворобою.
Категорія : Україна


Залишити Коментар