В Україну йде різке похолодання

жовтня 15 / 2020
В Україну йде різке похолодання
Різке похолодання прийде в Україну вже через кілька днів. У неділю в Карпатах очікують сніг та заморозки – до -1°С.

Дощ з мокрим снігом очікується і на решті території: наближення зими українці відчують вже цього тижня, кажуть синоптики. Першими,17 жовтня, мороз зустрінуть Рівненська область та Волинь. А вже в понеділок холодне повітря дійде до центральних областей.

«Це зниження температури, яке досягне позначки плюс 8 градусів, це середня добова. У Карпатах, на високогір’ї Карпат, буде спостерігатися мокрий сніг, це вже навіть там 16-17 числа», – розповів синоптик Укргідрометцентру Владислав Білик, передає «Сьогодні».

А ось в містах запорошить нескоро.

«Найближчим часом сніг не слід очікувати, особливо навіть сніговий покрив. Якийсь сніг, можливо, навіть буде десь пролітати, ну це так, щоб чисто побачити, що він є», – пояснює фахівець.Народний синоптик Володимир Деркач запевняє: в листопаді повернеться бабине літо.

«А далі такими маленькими кроками буде йти до сильнішого похолодання, яке буде на останній декаді листопада», – прогнозує Деркач.

Грудень не буде холодним. Ближче до новорічних свят навіть потеплішає.

«Перед Новим роком там невелике зниження температури, невеликі опади, можливо у формі снігу. Але взимку до Нового року сильного не очікуємо», – запевняє народний синоптик.

Чи будуть морози і хуртовини після Нового року – синоптики поки не беруться прогнозувати.
Категорія : Україна


Залишити Коментар