Міносвіти хоче знову перевести усі школи на дистанційну освіту

жовтня 11 / 2020
Міносвіти хоче знову перевести усі школи на дистанційну освіту
Міністр освіти Сергій Шкарлет звернувся до місцевих органів влади з проханням через різке збільшення хворих на коронавірус знову перевести школи на дистанційне навчання.
Поки що Шкарлет говорить про переведення на такий режим строком на два тижні, – повідомляє BBC. Україна.
"Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька - знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей", - йдеться у повідомленні Шкарлета в Telegram.
Він додав, що Міносвіти спільно з МОЗ постійно моніторять ситуацію з поширенням коронавірусної хвороби у закладах освіти.
Шкарлет зауважив, що питання організації навчання вирішують на місцях, а тому важливо діяти спільно центральній та місцевій владі.
Міністр повідомив, що такі рекомендації державних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також РНБО.
"Розумію всі виклики, перед якими постають керівники закладів освіти, вчителі та батьки. Найголовніше для нас зараз - не допустити стрімкого поширення коронавірусу та зберегти здоров'я людей", - заявив Шкарлет.
Зараз добова кількість нових хворих на коронавірусну хворобу наближається до 6 тисяч, а міністр охорони здоров'я каже про критичну ситуацію.
Багато класів у школах за останні дні перевели на дистанційне навчання через випадки хвороби у вчителів та дітей.
Категорія : Україна


Залишити Коментар