Трудове рабство: сім'я фермерів силою утримувала десять чоловік, серед них була дитина

жовтня 10 / 2020
Людей поселили на фермерському господарстві, умови проживання були непридатними для життя.
Під Харковом сім’я фермерів тримала силою і змушувала безкоштовно працювати на господарстві дев’ять осіб. Про це повідомляє прес-служба місцевої прокуратури. Серед звільнених троє жінок, п’ятеро чоловіків і одна дитина.

«В ході обшуків, проведених прокуратурою області спільно з Управлінням по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУ Нацполіціі в Харківській області, виявлено 9 осіб, які піддавалися примусовій трудовій експлуатації і не отримували заробітну плату. Серед них – троє жінок, п’ятеро чоловіків, 1 неповнолітній », – йдеться в повідомленні.

Згідно вивченої інформації, члени групи підшукували людей, які перебували в уразливому стані. Їм обіцяли високооплачувану роботу і хороші умови проживання. Насправді людей селили на фермерському господарстві, де умови проживання були непридатними для життя. Їм надавали вказівки щодо виконання певного обсягу роботи і платили мізерні кошти.

У разі, якщо робота не була виконана, людям створювали штучні борги і змушували їх відпрацьовувати. Свобода пересування при цьому у людей була обмежена як в робочий, так і неробочий час. За даним фактом порушено кримінальну справу.
Категорія : Україна


Залишити Коментар