В Ужгороді форум «За Майбутнє» зібрав більше двохсот кандидатів

жовтня 04 / 2020

У п’ятницю, 2 жовтня, в Ужгороді, в урочищі «Золота Гора», відбувся відкритий форум Закарпатської обласної організації партії «За Майбутнє». На нього завітали 249 делегатів з усієї області. На цьому масштабному заході обговорили висунення кандидатів від партії на місцеві вибори та із якими програмними речами вони йдуть до влади та до людей.
Розпочали форум з виконання гімну заслуженим артистом України Олександром Садварі. Далі слово було за головою Закарпатської обласної організації партії, депутатом обласної ради Олександром Ледидою.
«На сьогодні наша партія висуває 1217 кандидатів у депутати різних рад та 16 кандидатів на посаду голови ОТГ, - заявив він на трибуні форуму. – Практично це два бойових полки. І ми в змозі з такою командою перемогти на виборах. В основі наших прагнень – втілити у життя реформу децентралізації. Коронавірус довів, наскільки слабка сьогодні центральна влада. Тому ми маємо на місцях вирішувати наші проблеми. І регіони мають отримати владу не тільки на папері, а із справжніми повноваженнями, в тому числі і фінансовими. І при владі мають бути тільки ті кандидати, які живуть з людьми на місцях і краще знають, що треба для власної громади».
Про економічні переваги децентралізації і чому слід до неї прагнути розповів під час форуму і кандидат в депутати до Закарпатської обласної ради Василь Іванчо. «Регіонами у нас керують вручну, - зауважив він. - Якщо слухняний губернатор – то дамо кошти, як ні – то почекайте. З 2018-го року коштів у регіоні все менше. Це не є фінансовою незалежністю, це залежність. За останні 5 років надходжень до місцевого бюджету все менше, хоч область і заробляє мільярди гривень. Все йде в центр, а звідти ми можемо отримати субвенцію, а можемо і не отримати. Але це шлях, який перспективи не має. Що має зробити держава? Ставки податків мають бути доступними, лояльними. Такими, щоб люди з чистим серцем їх платили. І бачили ефективність їх використання: ремонт доріг, будівництво школи тощо».
Всі ці складні економічні зміни взялася реалізувати на практиці команда партії «За Майбутнє». Як зазначив на форумі лідер Ужгородської організації Павло Черевко, їй це вдасться завдяки сполученню професійності, молодості та амбіцій. «Ми - це команда, яка об’єднує як професійних, так і молодих фахівців, які прагнуть змін, - зазначив він. – Наш досвід і знання дадуть можливість швидко та ефективно вирішувати проблеми. У нас є люди, які пройшли випробування владою, але залишили по собі хорошу репутацію і яким довіряють люди. Ми здатні взяти відповідальність на себе за долю наших громад».
Порушували на форумі і актуальне питання цьогорічної виборчої кампанії – наявність у списку гендерних квот. Про це під час форуму детально розповіла лідер жіночого руху «За Майбутнє» на Закарпатті Андріана Сушко: «Наша політична сила справилася з цим. У нас представлені достойні жінки у списку. Це люди, які представляють соціальну сферу. Знаєте, ця галузь під час карантину дуже відчула слабкість центральної влади. Я, як секретар Ужгородської міської ради, знаю, про що говорю. Директив як працювати не було, комісії збиралися хаотично. І переважна більшість проблем лягла на плечі жінок із соціальної сфери. Але ми впоралися. І впораємося з нашою командою у майбутньому».
Говорили на форумі і про ті речі, які мають об’єднати українців. Зокрема, дуже вдало це відмітив під час своєї промови кандидат історичних наук, доцент УжНУ, кандидат до Закарпатської обласної ради Володимир Фенич: «Скажу відверто, такого скривдженого погляду на нашу історію України та Закарпаття зокрема я ще ніколи не бачив. Хтось спеціально розводить мову ворожнечі у підручниках історії. А ми навпаки маємо об’єднати країну та українців. Є речі, які не можна ставити під сумнів – це непорушність наших кордонів, це наша українська мова. Але решта питань – їх ми маємо обговорювати на майданчиках, які є вищою формою демократії: референдуми, плебісцити. Так живе Європа. Ми маємо зробити все для того, щоб майбутнє наступило сьогодні».
На форумі було ще багато промов від кандидатів в депутати Закарпатської обласної ради та на голови ОТГ. Які ще раз підтвердили присутнім рішучість та налаштованість людей, які йдуть на вибори під партійними прапорами партії «за Майбутнє».

Категорія : Україна


Залишити Коментар