Українцям платитимуть дві пенсії

вересня 30 / 2020

У 2021 році в Україні планують почати практику накопичувальних пенсій, аби згодом можно було отримувати відразу дві виплати.
На сайті Кабінету міністрів повідомляється, що наразі громадяни України сплачують 22% ЄСВ і 18% ПДФО. Уряд пропонує відняти по 2 відсотки з кожної виплати і направляти їх на накопичувальний рахунок.

За підрахунками глави уряду Дениса Шмигаля, таким чином можна буде зібрати до 1 млн гривень. Разом з тим експерти підкреслюють, що про точні розрахнуки тут не йдеться, оскільки майже все залежить від рівня інфляції в країні.

Міністр соцполітики Марина Лазебна відзначила, що “якщо в державі нічого не зміниться, і буде тільки солідарний рівень пенсійного забезпечення, то навіть з великою офіційною зарплатою, виплатою внесків і придбанням стажу, пенсія буде 20-30% від зарплати”.

Нагадаємо, Україна влізла у рекордні борги через карантин. Дефіцит держбюджету зріс утричі, а кількість нових кредитів доведеться збільшити в три з половиною рази. В результаті Україна досягла рекордного дефіциту бюджету за п'ять років. Як повідомляє Dilovyi.info, бюджет 2020-го майже на чверть складається з позичених грошей. Але найголовніше, не всі борги нам уже дали, але всі вони вже розписані. Ще у квітні план надходжень скоротили, але навіть оновлені цифри виконати не вдається. Наприклад, за січень-липень 2020 року бюджет виконали всього на 92,2% (мінус 47,8 млрд грн).
Категорія : Україна


Залишити Коментар