З 1 жовтня готуйтесь! В Україні піднімають тарифи на електроенергію та воду

вересня 25 / 2020
Українців попередили про підвищення тарифів вже з наступного місяця. Так, ціна на перші 100 кВт / год електроенергії для населення підніметься практично в два рази, а ціна холодної води – на 22%. Про це повідомляє в своєму телеграм-каналі Борислав Береза.

Далі прямим текстом: Я вам сумні новини приніс. Тарифи піднімуться, а сервіс не покращиться. Питання в тому, як зменшиться сума реальних оплат після цього на тлі зменшення доходів населення?

У той час, як суми в платіжках за газ виростуть в два рази, українців попередили про подорожчання водопостачання і світла вже з наступного місяця. Так, ціна на перші 100 кВт / год електроенергії для населення підніметься практично в два рази, а ціна холодної води – на 22%. Нові тарифи вже повинні були бути передані місцевій владі на узгодження.

Як пише Час Пік з посиланням на інформацію Міненерго, згідно меморандуму України і МВФ, нові тарифи вже повинні були бути передані місцевій владі на узгодження. “Уже з першого жовтня повинна піднятися і ціна на перші 100 кВт / год електроенергії для населення. Вона була незмінною з 2017 року. Практично в два рази – з 0,9 грн до 1,68 грн.

Такі плани були оприлюднені ще в презентації меморандуму про скорочення “зеленого” тарифу “, – йдеться в повідомленні. Крім того, з жовтня місяця планується підняти тарифи на холодну воду. Розмір підвищення складе 22%.
Категорія : Україна


Залишити Коментар