Науковці прогнозують спад епідемії COVID-19 в Україні в кінці травня

травня 16 / 2020
Науковці прогнозують спад епідемії COVID-19 в Україні в кінці травня
Науковці передбачають можливий початок спаду пандемії коронавірусу COVID-19 у третій декаді травня.

Дослідження провела команда проєкту "ФОРСАЙТ COVID-19" Світового центру даних "Геоінформатика і сталий розвиток", пише пресслужба КПІ.
Статистика. Станом на 16 травня в Україні підтвердили 17 858 випадків захворювання на коронавірус, з них 497 закінчилися летально. 4 906 людей одужали. Додамо, що з кількості хворих 3 512 – це медичні працівники.

Науковці виявили, що для України на п’ятнадцятиденному відрізку часу, з 6 травня по 20 травня, характер розвитку пандемії набуває більш чіткого лінійного характеру з рівнем "плато". Йдеться про 400-550 нових підтверджених випадків коронавірусу за добу.


Після піку, який, ймовірно, настане в кінці травня, кількість хворих піде на спад – кількість щоденно видужалих людей буде більшою кількості щоденно заражених.

За результатами прогнозного моделювання команди проєкту "ФОРСАЙТ COVID-19" такий характер розвитку процесу може продовжитися до третьої декади травня 2020 року, протягом якої ймовірно настане пік пандемії. Після цього пандемія, ймовірно, може піти на спад,
– заявили у КПІ.


Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Автор: Анастасія Манюхіна
Категорія : Україна


Залишити Коментар