На Закарпатті не можна купити алкоголь: Як сприйняли закарпатці сухий закон по області

березня 11 / 2022
На Закарпатті не можна купити алкоголь: Як сприйняли закарпатці сухий закон по областіЗаборона продажу алкоголю діє на усій території Закарпаття з 1 березня 2022 року. Таке рішення прийняло керівництво обласної військової адміністрації. Як сприйняли такий крок закарпатці та чи дотримуються магазини встановленого правила.

У зв’язку з дією воєнного стану з 1 березня на території всього Закарпаття заборонено роздрібну торгівлю алкоголем. Більшість мережевих магазинів спиртні напої прибрали з прилавків зовсім, інші ж обмежили до них доступ, перегородили полиці стрічкою.

Проте чи у всіх магазинах вдалося припинити його реалізацію? Соціальними мережами шириться інформація, що придбати спиртні напої таки можливо. Просто потрібно знати куди і до кого підійти. Користувачі соц. мереж активно діляться лайфхаками де це можна зробити.

Закарпатці активно обговорюють це «болюче питання» та пишуть, що крім того, що деякі магазини не дотримуються постанови про заборону реалізації спиртних напоїв, а ще й ставлять значну націнку.
Категорія : Голос Народа


Залишити Коментар