Звільнення за власним бажанням? Працівника ЦНАПу у Мукачеві, який наклав заборону на вчинення реєстраційних дій із земельною ділянкою у Росвигові було звільнено

червня 03 / 2021
Звільнення за власним бажанням? Працівника ЦНАПу у Мукачеві, який наклав заборону на вчинення реєстраційних дій із земельною ділянкою у Росвигові було звільнено
Працівника ЦНАПу у Мукачеві, який наклав заборону на вчинення реєстраційних дій із земельною ділянкою у Росвигові було звільнено.

І знову про скандальне рішення сесії Мукачівської міськради про незаконне припинення права постійного користування земельними ділянками ТОВ «Мон-Інвест» у мікрорайоні «Росвигово», з метою подальшого облаштування території під парк.

Вже наступного дня після сесії, 28 травня, набула законної сили Ухвала Господарського суду Закарпатської області, відповідно до розгляду заяви ТОВ «Мон-Інвест» про вжиття заходів забезпечення позову.

Після появи судового рішення в системі, представник товариства звернувся у Центр надання адмінпослуг міста Мукачева із заявою про накладення заборони на вчинення реєстраційних дій із вищезгаданою земельною ділянкою на час розгляду справи. За інформацією з надійних джерел, того ж дня адміністратор, державний реєстратор відділу Мукачівського ЦНАПу, що наклав відповідну заборону, звільнився за власним бажанням.

Співпадіння, чи усунення з посади під тиском, за виконання функціональних обов’язків, які є незручними для мукачівської влади? Варто підкреслити, накласти заборону на вчинення реєстраційних дій із земельної ділянкою міг будь-який інший адміністратор у будь-якому іншому ЦНАПі. Чоловік своє звільнення підтвердив, але коментувати ситуацію відмовився.
Категорія : Голос Народа


Залишити Коментар