Ні - закриттю школи-інтернату: Вчителі та батьки Великого Березного б'ють на сполох (відео)

травня 20 / 2021
Ні - закриттю школи-інтернату: Вчителі та батьки Великого Березного б'ють на сполох (відео)
Вчителі та батьки Великого Березного б'ють на сполох. Там планують ліквідувати загальноосвітню санаторну школу–інтернату І – ІІІ ступенів.
Небайдужі люди зібрались під стінами Закарпатської ОДА, аби привернути увагу депутатів облради до проблеми єдиної такої школи в області, яка надає освітні послуги у поєднанні з лікуванням та реабілітацією дітям із серцево–судинними і неспецифічними захворюваннями органів дихання.
У школі-інтернаті навчається 130 дітей, серед яких велика частина з малозабезпечених родин. Якщо заклад все-таки ліквідують, вихованці повернуться до сімей, які часто не можуть надати необхідну допомогу дітям із цими видами захворювань.
Наразі, як повідомляє на своїй сторінці в Facebook Vitaliy McGregor, депутати Закарпатської обласної ради провалили голосування по санаторній Школі-інтернату у Великому Березному (проєкт №823ПР/01-16 (І. Дурана) про відміну ліквідації школи-інтернату у Великому Березному та доручення Департаменту освіти ОДА в 6-місячний термін підготувати реорганізацію школи в спортивний ліцей обласного рівня або інший навчальний заклад, передбачений освітнім законом) . "ЗА основу" проголосували лише 20 депутатів.

Категорія : Голос Народа


Залишити Коментар