Друголігівські клуби зіграли матчі 12 туру

жовтня 27 / 2024

Ці вихідні результатами нас порадували на половину.

У другій українській лізі представники нашого краю зіграли чергові матчі. Удома «Вільхівці» приймали «Реал Фарму». Дербі аутсайдерів принесло перемогу гостям – 2:1. На 13 хвилині Микола Лиховидов із пенальті вивів свою команду вперед. У другому таймі на 62 хв. Дмитро Нємчанінов подарував надію господарям бодай на нічию. Та все ж останніми відначилися одесити. На 81 хвилині гол на свій рахунок записав Максим Марченко. 1:2 для «Вільхівців». Вони зазнали вже четвертої поспіль поразки.

А ось хто порадував, то це ФК «Ужгород». У сусідському (географічному та з погляду турнірної таблиці) дербі зі «Скалою 1911» зі Стрия на виїзді представники обласного центру Закарпаття продемонстрували результативний футбол. Залишивши свої ворота сухими, гості зуміли двічі розписатися в чужих. У другому таймі відзначилися Назарій Богомаз та Іван Ільчук. 0:2 для господарів. Підопічні Яромира Лободи тільки на очко відстають від стрийського ФК, який усе ж після туру зберегли за собою 5 місце.