Ужгородські «Карпати» переможно стартували в новому сезоні української Суперліги

вересня 15 / 2024

Тривалий час «ДЮСШ 1 – ХНУ» була попереду, а перед перервою «Карпати» вирівняли становище (14:14). А ось у другій 30-хвилинці ужгородський ГК значно додав. Надійні дії в обороні та чудова результативність у нападі сприяли тому, що «карпатівки» почали відриватися у рахунку й у підсумку здобули звитягу з різницею у 10 м’ячів (36:26).

За невеликий проміжок часу, між першим і другим матчем, наша команда зуміла зробити правильні висновки з невдалої гру в першому таймі стартової гри і в вже в суботньому протистоянні «Карпати» діяли значно успішніше. Закарпатки переважали суперниць за багатьма компонентами і домінували на майданчику. Після 30-ти зіграних хвилин рахунок був 18:14, а на момент фінальної сирени – 41:23.

Найрезультативнішими у цих двох поєдинках були Єлизавета Сергієнко (16 м’ячів), Валерія Нестеренко (14) та Надія Пойманова (14). Також точними кидками у нашій команді відзначилися Анна Гававка (9), Катерина Фенинець (6), Владислава Слободян (5), Катерина Міхєєва (4), Тетяна Кильч (3), Діана Харіна (3), Валентина Чумак (2) і Дарина Горошко (1).

У паралельних іграх «Галичанка» двічі перемогла «Реал» (34:19, 28:24), а «Спартак» здолав «Рівне ДЮСШ 4» (35:27, 26:22). Відповідно ужгородки, львів’янки і киянки на старті чемпіонату заволоділи місцями у топ-3.