«Золотий колос України» зібрав юнаків

серпня 04 / 2024

23–28 липня в Берегові тривав відкритий чемпіонат ГО ВФСТ «Колос» серед хлопців 2010-2011 років народження.

У турнірі взяли участь 9 команд із 7 областей України. Після змагань відзначили команди-призерів та найліпших футболістів. Зокрема, чемпіонами стали вихованці ДЮСШ з Липовця (Вінницька область), друге місце у ДЮСШ Миколаївської ТГ, Львівська обл.), а третьою фінішувала команда з Покровської територіальної громади (Дніпропетровська обл.).

У номінаціях футболістів перемогли: «Кращий гравець» – Захар Заводинський (ДЮСШ Липовець, Вінницька область), «Кращий воротар» – Даніїл Шапошніков (Покровська ТГ, Дніпропетровська обл.), «Кращий бомбардир – Максим Марунчак (Миколаївська ТГ, Львівська обл.). Подяку Закарпатської асоціації футболу отримав голова Луганської ТО ВФСТ «Колос» Анатолій Белік за плідну співпрацю та допомогу в організації спортивних змагань «Золотий колос України». Нагороди вручали переможцям та кращим гравцям голова ВП ГО ВФСТ «Колос» у Закарпатській області Василь Хмельницький, головний суддя змагань Олександр Сидорук та Анатолій Белік. На завершення змагань пролунав Державний Гімн України та було зроблено загальне спільне фото.
Категорія : Спорт