Сьогодні відбулися перші чвертьфінальні матчі Кубка Закарпаття з футболу

червня 09 / 2024

Результати поєдинків, які відбулися, виявилися по-справжньому кубковими.

ФК «Вишково» – ФК «Лінці-Зірка» (Середнянська ТГ) – матч не відбувся

СК «Тячів» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 2:4

Голи: Михайло Лозинець, 43, 78 – Адріан Пуканич, 21; Михайло Чедрик, 54, 68, 81.

Попередження: Андріан Русин, 16; Дмитро Антошин, 80 – Михайло Керечан, 17; Валентин Великий, 58; Михайло Реплюк, 70; Іван Веждел, 72; Артур Дорі, 90.

Вилучення: Андріан Бабич, 13 (позбавлення суперника очевидної гольової можливості).

Тячівці серйозно готувалися до гри з таким суперником, як «Севлюш». Утім, усе зіпсувало вилучення в господарів на початку зустрічі.

Грати в меншості проти конкурента в особі виноградівців – надзвичайно важко. Це й довів поєдинок. Хоч слід віддати належне тячівцям: вони й у меншості не склали рук та навіть двічі відзначилися.

Молодці, звісно, і гості. Адріан Пуканич та Михайло Чедрик укотре продемонстрували: їхня бомбардирська стріла й надалі гостра та вміє летіти туди, куди потрібно…

ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – ФК «Бужора» (Іршава) – 4:2

Голи: Руслан Соскида, 16, 40, 55; Мартин Фулайтер, 70 – Василь Зан, 72, 85.

Попередження: Богдан Зуб, 59; Іван Ільчук, 85 – Іван Бандурович, 58.

У першому таймі домінували господарі, а гості намагалися грати другим номером. Та контратак у бужорців було мало, а захисники іршавської команди припускалися фатальних помилок. Звідси й проміжна перемога «Медеї». Та в перерві наставник гостей Іван Білак, видно, знайшов правильні слова до підопічних. Адже вона після ще двох пропущених голів та певної розслабленості суперника таки сквитали два м’ячі. Це дещо додає інтриги перед матчем-відповіддю. Окремо слід виділити хет-трик Руслана Соскиди. Здається, він не знає перепон ні від років, ні від суперників, а продовжує методично розставляти автографи у воротах чужих команд.

ФК «Сокіл» (Холмківська ТГ) – ФК «Перечин» – 3:3

Голи: Едгард Русин, 78+; Владислав Сердюк, 83; Іван Скунзяк, 88 – Едуард Стецо, 22; Мілан Бутрик, 38; Микола Іванчо, 42.

Попередження: Олег Кузнєцов, 58; Мілан Бутрик, 62.

Ось так іноді буває: перевага в одних, а результат – в інших. Але не все вже й так випадково. По-перше, у нинішньому сезоні перечинці на виїзді вже демонстрували кубковий характер. По-друге, хай «Сокіл» і вищий за класом, але ж іще вчора грав у першій лізі, а тому перечинцям добре знайомий. По-третє ж, слід зазначити, що гості продемонстрували феноменальну результативність у першому таймі: фактично витиснули максимум із того мінімуму, який мали. І тільки в другому таймі, коли «Перечин» дещо фізично збавив оберти, «Сокіл» за рахунок замін нарешті почав забивати й зумів урятувати матч (відзначилися саме виконавці, які вийшли на поле в другому таймі).

А ось у гостей лава запасних була настільки короткою, що на свіжі сили фактично годі було розраховувати. Тим не менше, є результат! І перед матчем-відповіддю він не такий безнадійний. Щоправда, для обох команд…

Найімовірніше, що тільки «Севлюш» може спокійніше готуватися до матчу-відповіді. Але й у своєму випадку тячівці розраховуватимуть на свої, хай і мінімальні шанси в гостях. Про інші поєдинки й годі говорити: усім командам фактично потрібно забути рахунки перших зустрічей…

Володимир ТАРАСЮК, ЗАФ
Категорія : Спорт


Залишити Коментар