Драматична перемога "Карпат" над "Спартаком" у серії пенальті!

травня 23 / 2024

Фінальний тур жіночої Суперліги з гандболу тримає в напрузі до останньої секунди! Вчора, 22 травня, у київському залі НУФВСУ ужгородські "Карпати" здолали київський "Спартак" у драматичному матчі, який потребував серії післяматчевих пенальті.

З перших хвилин гра тримала у напрузі. "Карпати" й "Спартак" демонстрували рівну гру, відповідаючи один одному закинутими м'ячами. До перерви ужгородкам вдалося вийти вперед, але в другому таймі "Спартак" згуртувався й не лише зрівняв рахунок, а й вийшов вперед.

Фінальна сирена зафіксувала нічийний результат 29:29, що означало серію післяматчевих пенальті. Тут також інтрига тривала до останнього. Аж п'ять кидків не змогли визначити переможця, але зрештою удача посміхнулася "Карпатам" - 36:35!

Це вже друга поспіль перемога ужгородок над "Спартаком" у цьому сезоні. Завтра, 24 травня, "Карпати" зіграють свій останній матч у сезоні проти "Галичанки". Зустріч розпочнеться о 12:00, а трансляцію можна буде побачити на YouTube-каналі ФГУ.

Вболіваємо за наших дівчат і бажаємо їм успіху!
Категорія : Спорт