Легкоатлетична спартакіада ЗПФК: спорт, що об'єднує серця і долає бар'єри

жовтня 04 / 2023

Легкоатлетична спартакіада – це свято спорту, яке не лише об’єднує молодь, але й спонукає до досягнення великих висот у фізичній активності та спорті. Ця що захоплює подія вже неодноразово викликає зацікавленість серед молоді та викладацького колективу ЗПФК, яка дає можливість молоді продемонструвати свою фізичну силу, витривалість та спортивні навички перед великою аудиторією.


Це не лише спортивні змагання, а також можливість для молоді навчитися важливим життєвим навичкам, таким як цілеспрямованість, самодисципліна та командна робота. Учасники змагаються за нагороди та почесні звання, але й набувають друзів, розвивають спортивний дух і стають частиною великої спортивної спільноти.

Наприкінці вересня на стадіоні “Карпати” (смт Дубове) відбулася традиційна легкоатлетична спартакіада ЗПФК 2023, де молодь змагалася у різних видах легкої атлетики, включаючи біг, стрибки у довжину, метання гранати, естафетний біг.

Змагання пройшли у дружній та що надихає атмосфері, де всі учасники проявили велике прагнення до перемоги. Протягом цього дня здобувачі освіти вели жваву спортивну боротьбу, де кожен сантиметр і кожна секунда важливі, оскільки вони впливали на їхнє місце та нагороди. Судді старанно фіксували та оцінювали результати кожного учасника легкоатлетичної спартакіади, готуючись визначити найкращих спортсменів серед здобувачів освіти і вручити їм заслужені нагороди.
У результаті змагань визначено командну першість серед груп учасників:

І місце – група П-138 (наставник групи Леспух О.М.);

ІІ місце – група Е-140 (наставник групи Ціпіньо Ю.М.);

ІІІ місце – група Б-142 (наставник групи Рарич І. М.).

Оргкомітет Закарпатського політехнічного фахового коледжу щиро вдячний усім учасникам спартакіади та висловлює побажання миру, здоров’я та успіхів у всіх життєвих справах. Нехай ця спартакіада продовжує надихати молодь на досягнення та здорового способу життя.

Нехай ці змагання залишаться в пам’яті завдяки тому, що, попри різні виклики, пов’язані з російською агресією, молодь має можливість брати участь у подібних заходах, завдячуючи героїзму та мужності наших захисників. Слава ЗСУ!!! – розповідає Юрій Ціпіньо.

Вітаємо переможців та призерів змагань!
Категорія : Спорт


Залишити Коментар