Закарпатці отримали почесні звання від Президента України та подяку від Прем’єр-міністра

червня 27 / 2020
Закарпатці отримали почесні звання від Президента України та подяку від Прем’єр-міністра

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров:
“Приємно, що нагороди від керівників країни отримують вчителі, представники культури, держслужбовці.
Учителі - опікуються дітьми, впроваджують новітні сучасні освітні технології, готують випускників, які здають іспити на найвищі бали ЗНО. Нація має право на існування, якщо вона дбає про своїх дітей.
Держава охоплює своєю увагою і сферу культури. Чекаю, коли закінчиться карантин, щоб відвідати вистави у закарпатських театрах.
Серед нагороджуваних є працівники нашої обласної державної адміністрації, управління житлово-комунального підрозділу, які дуже багато зробили для розвитку енергоефективних технологій. Що сьогодні також для держави є пріоритетом.
Вітаю вас!
Бажаю вам міцного здоров’я, витримки, благополуччя!
Успіхів у роботі на благо нашої держави!”.

Звання «Заслужений вчитель України» отримали:

– учитель математики Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради Ігор Сігетій. У навчальному закладі чоловік працює з 2010 року. Його вихованці щороку займають призові місця на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. У 2015 році троє учнів Ігоря Сігетія отримали максимальний бал склали на ЗНО з математики – 200 балів. А минулого року 16 випускників із 32 його учнів за результатами ЗНО з математики отримали 12 балів за державну підсумкову атестацію. Крім того, Ігор Петрович займається науково-дослідною роботою, має понад 20 наукових публікацій у фахових журналах.
Нагороду від Президента України Ігор Сігетій отримав за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю. (Указ від 21 січня 2020 року)

– учителька української мови та літератури Тибавської ЗОШ І-ІІ ступенів Свалявської районної ради Марія Цімболинець. У навчальному закладі жінка працює вже 50 років. У своїй роботі учителька надає перевагу особистісно зорієнтованому навчанню: розуміє і сприймає кожного учня, оцінюючи його успіхи та невдачі. Багато працює з обдарованими дітьми, проводить тематичні позакласні заходи, конференції, інформаційно-дослідницькі проекти, семінари.
Нагороду від Президента України Марія Цімболинець отримала за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю. (Указ від 6 березня 2020 року)

Звання «Заслужений артист України»отримали:

– артист драми, заступник директора «Закарпатського обласного театру драми та комедії» Закарпатської обласної ради Анатолій Барна. У колективі театру працює вже 12 років. За період своєї творчості та концертної діяльності став учасником, дипломатом, лауреатом обласних, всеукраїнських та міжнародних пісенних, мистецьких, творчих конкурсів. Із останнього: дипломат ХІ Всеукраїнського фестивалю конкурсу «Слобожанський Спас» (Луганська обл.) у номінації «автор-пісняр», лауреат другого ступеня Всеукраїнського фестивалю конкурсу пісенної творчості «Пісенний Драйв» (Миколаївська обл.) у номінації «соліст-вокаліст». Власною творчістю презентував закарпатське мистецтво на міжнародних фестивалях у Польщі, Словаччині, Румунії.

– актор «Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв» Закарпатської обласної ради Анатолій Мацак. У колективі театру працює вже 44 роки. За ці роки Анатолій Миколайович створив близько 100 сценічних образів. Його творчі роботи позитивно відзначилися театральною критикою на міжнародних фестивалях.
Особливу увагу актор приділяє молодому поколінню. Маючи великий досвід сценічної роботи, він передає його молодим акторам, допомагаючи оволодіти азами сценічної культури.
Нагороду від Президента України Анатолій Барна та Анатолій Мацак отримали за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди Міжнародного дня театру. (Указ від 27 березня 2020 року).

«Заслуженим працівником культури України» став викладач «Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора» Закарпатської обласної ради Артем Калинич. У колективі коледжу він працює вже 18 років. Наразі займає посаду викладача циклової комісії «Оркестрові духовні та ударні інструменти». Артем Адальбертович є одним із провідних викладачів коледжу. У 2016 році завоював Гран-прі на всеукраїнському конкурсі «Закарпатська весна», володар Гран-прі на IV Міжнародному фестивалі-конкурсі оркестрів та інструментальних ансамблів «Яскрава Симфонія Прикарпаття». Найбільшим своїм досягненням учитель вважає підготовку високопрофесійних фахівців та виховання лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів, яких у нього чимало. (Указ від 21 січня 2020 року).

Крім того, подяку Прем’єр-міністра України оголосили Світлані Яковлевій. Наразі Світлана Сергіївна обіймає посаду заступника начальника управління житлово-комунального господарства та енергозбереження департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства Закарпатської обласної державної адміністрації. Останні роки роботи велику увагу приділяє питанню енергоефективності Закарпаття. Зокрема, була залучена до проектів «Контроль громадськості за реформуванням енергетичного сектора на регіональному рівні в контексті виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС» та «Підтримка Фонду енергоефективності в Україні».
Нагороду Світлана Яковлева отримала за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку житлово-комунального господарства. (Рішення від 9 червня 2020 року).
Закарпатці отримали почесні звання від Президента України та подяку від Прем’єр-міністра
Закарпатці отримали почесні звання від Президента України та подяку від Прем’єр-міністра
Закарпатці отримали почесні звання від Президента України та подяку від Прем’єр-міністра
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар