Руханка й забіг: в Ужгороді відзначили Міжнародний день студентського спорту - Закарпатська ОВА

вересня 20 / 2023

Близько ста першокурсників і другокурсників факультету здоров’я та фізичного виховання, а також Природничо-гуманітарного фахового коледжу УжНУ взяли участь у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході з нагоди Міжнародного дня студентського спорту.

Біля Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості для дівчат і хлопців провели руханку, щоб вони добре розігріли свої м’язи й налаштувалися на забіг. Серед учасників сьогодні не лише краяни, а й чимало вимушених переселенців, які навчаються в закарпатському виші 🫶

🏃‍♀️ Після руханки студенти долали дистанцію 500 м. Найспритніших відзначили грамотами й медалями. Так, за результатами забігу І місця посіли Валерія Сафіуліна та Даніель Вернаттус, ІІ – Софія Падун і Дмитро Осташ, а ІІІ – Таїсія Поп та Нодь Артур.

Завідувач кафедри фізичного виховання УжНУ, кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту України з легкої атлетики Іван Маріонда зазначив, що цього року майже 80% першокурсників – це чинні спортсмени, зокрема й чемпіони світу в різних видах спорту 🏆

🤝 Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід організували Міністерство освіти і науки України, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Спортивна студентська спілка України за сприяння Закарпатської ОВА, Обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та інших.
Категорія : Спорт


Залишити Коментар