Ужгороді влаштували традиційний турнір ветеранів на честь Степана Селменського

вересня 17 / 2023

За нагороди змагалися команди з гравцями «60+».…Хтось його пам’ятає як гравця команд майстрів «Говерла» (Ужгород), «Авангард» (Рівне), хтось більше з ним знався як з адміністратором і начальником команди «Говерла» (Ужгород), а хтось краще знає, що він – перший на Закарпатті й один із перших лайнсменів ФІФА в Україні, був багаторічним редактором закарпатського обласного часопису «Спорттайм», вів телепрограму «Час футболу», а нині – член виконкому ЗАФ, незмінний ведучий багатьох спортивних заходів…

Мова, звісно, про С.Селменського. І ось знову, цього разу в Ужгороді, на честь Степана Степановича відбувся турнір із мініфутболу серед ветеранів «60+». У заході взяли участь три команди – із Коритнян Ужгородського району та Львова серед гравців 60 років і старші.

Учасники змагалися за коловою системою. Спочатку зустрілися «Енергія» (Львів) та «Поступ-2» (Коритняни). Гості з Галичини впевнено перемогли – 5:2. Далі між собою суперничали «Поступ» і «Поступ-2». Безкомпромісний поєдинок завершився такою ж бойовою нічиєю 3:3.

І в завершальній зустрічі, яка мала всі ознаки фіналу, зійшлися «Енергія» та «Поступ». Цікаве й змістовне протистояння завершилося успіхом львів’ян – 4:2. Отож «Енергія» – перша, «Поступ» – другий, а «Поступ-2» – третій.

За всім спостерігав сам винуватець турніру. Він же й провів нагородження. Команди отримали красиві кубки, грамоти, медалі. Було нагороджено й гравців у номінаціях:

«Воротар» – Олександр Сусік («Поступ-2»);

«Захисник» – Дмитро Іваниш («Поступ»);

«Півзахисник» – Федір Брунцвік («Поступ»);

«Нападник» – Маркіян Когут («Енергія»);

«Гравець» – Ігор Добуш («Енергія»).

Відзначили й самого С.Селменського. Він отримав подяку від ВП ГО «ВФСТ «Колос» у Закарпатській області.

За традицією після турніру учасники сфотографувалися на згадку й поспілкуватися в невимушеній атмосфері за смачним боґрачем…

Володимир ТАРАСЮК, ЗАФ
Категорія : Спорт


Залишити Коментар