«Хуст» відібрав очки на виїзді в одного з лідерів

вересня 11 / 2023

Вийшов результативний матч.У 8 турі хустяни грали в гостях. Суперник був непростий – один із лідерів чемпіонату. Та гостей це не збентежило. Більше того, вони двічі вели в рахунку.

Спочатку, у середин першої «сорокап’ятихвилинки», Іван Станкович відкрив лік голам. А після того, як Руслан Паламар у другому таймі з пенальті зрівняв, невдовзі Владислав Борисенко знову вивів закарпатців уперед. І все ж незадовго до фінального свистка Володимир Тименко врятував свою команду від поразки – 2:2.

З огляду на те, що господарі здобули вольову перемогу, шкода, звичайно, втрачати було вікторію. Та з урахуванням того, із ким грав «Хуст», то, без сумніву, на виїзді це більше ніж просто результат. Завдяки нічиїй команда з міста над Тисою піднялася на передостаннє місце.

Перша ліга. Група «А». 8 тур.«Нива Бузова» – «Хуст» – 2:2

10 вересня. Буча. Стадіон «Ювілений».

Голи: Руслан Паламар, 59+; Володимир Тименко, 83 – Іван Станкович, 21; Владислав Борисенко, 67.

Арбітр: Максим Фірсов (Рівне).

Попередження: Руслан Паламар, 43; Єгор Шалфєєв, 63 – Максим Вадовський, 79.

«Нива Бузова»: Георгій Клімов, Євген Корохов, Юрій Потімков, Владислав Дворовенко, В’ячеслав Турчанов, Єгор Шалфєєв (Олександр Калінін, 75), Руслан Паламар (Михайло Сергійчук, 66), Данило Книш (Володимир Тименко, 75), Владислав Нехтій (Євген Місюра, 90+1), Данило Литовченко (Іван Будяк, 46).

Тренер: Ігор Жабченко.

«Хуст»: Ігор Левченко, Владислав Іванов, Ігор Тихненко, Євгеній Скиба, Богдан Павлич, Ігор Вагін (Костянтин Колчін, 90+2), Назар Приходько Дмитро Диянчук, 88), Іван Станкович (Микола Пилип, 86), Владислав Борисенко, Володимир Шевчук, Максим Вадовський.

Тренер: Володимир Циткін.

Володимир ТАРАСЮК, ЗАФ
Категорія : Спорт


Залишити Коментар