В Ужгороді відбувся футбольний турнір серед ромської громади та переселенців, які проживають у мікрорайоні Радванка

вересня 03 / 2023

Футбольний турнір серед ромської громади та переселенців, які проживають у мікрорайоні Радванка, відбувся сьогодні на штучному майданчику Ужгородського ліцею № 7. Спортивний захід приурочили до Дня фізичної культури і спорту України та Дня міста, які відзначатимемо наступними вихідними. Узяли у ньому участь чотири команди – «Радванка», «Тельмана», «Слав'янськ» та «Ветерани».
На урочистому відкритті учасників привітали заступник міського голови Євген Плавайко та начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Алла Чернобук. Обоє відзначили важливість розвитку спорту у місті загалом та у мікрорайоні Радванка зокрема, підтримання у належному стані та за можливості покращення спортивної інфраструктури.
Євген Плавайко нагородив грамотою Ужгородської міської ради депутата міської ради, голову ГО «Об'єднання ромів Ужгорода» Мирослава Горвата за підтримку та відстоювання інтересів ромської громади, популяризацію спорту у місті.
Змагання були дуже напружені та емоційні, однак сильнішими виявилися гравці команди «Тельмана» – вони й стали переможцями. На другому місці «Радванка», бронза у «Ветеранів», на четвертому місці «Слав'янськ».
Організатори відзначили і кращих гравців у командах-призерах:
«Тельмана» – Девід Адам;
«Радванка» – Йосип Пайдич;
«Ветерани» – Іван Балог.
Окремим призом нагородили головного арбітра змагань Петра Миляна.
Усі команди-призери отримали кубки, гравці – медалі різного ґатунку, номінанти – статуетки.
Турнір організувало Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради та ГО «Об'єднання ромів Ужгорода».

Категорія : Спорт


Залишити Коментар